TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Jadeiidist yoni muna

59.00

Laos

Kirjeldus

Kas tahad suurendada tupe tundlikkust, tõsta libiidot ja märgumist, peatada uriinilekked ning hakata nautima enda sensuaalsust ja seksuaalsust?

Jadeiidist (täpsemalt nefriidist) yoni muna on mõeldud vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks, yoni toonuse ja tundlikkuse tõstmiseks ning libiido suurendamiseks. Kasutades yoni muna tugevdame keha orgasmilisi sensatsioone, saame parema ühenduse enda naisenergiaga ning avame võimalused uuteks naudinguteks. Yoni muna kasutamisest saadud mõju ei taju mitte vaid meie, naised, ise vaid ka meie partnerid. Testitud.

Kristallid on kõrge ja võima vibratsiooniga, sealjuures on igal kristallil endale omased erilised energeetilised omadused. Jadeiit on sügavalt maandav ning tasakaalustav kristall, luues tänu sellele suuremat enesekindlust. Jadeiit soodustab naiseliku tundlikkuse ja intuitsiooni tugevnemist ning kaitseb võõrast energiate eest. Juba Vana-Hiinas tehti nefriitjadeiidist sõjariistu ja kaitsvaid amulette, sest usuti kristalli kaitsvasse jõusse. Ta on tuntud kui unistuste ja unenägude kristall, mis aitab puhastada meele ebavajalikust ning kutsuda ellu südamesoovide täitumine. Jadeiit tõmbab ligi armastusel, truudusel ja usaldusväärsusel põhinevaid suhteid.

 

Kasutusjuhend:
Põhjalik yoni muna kasutusjuhend on siin.  Algaja videokasutusjuhend yoni muna kasutamiseks on leitav siit.

 

Pärast kasutamist pese yoni muna sooja vee ja nahasõbraliku seebiga. Aeg-ajalt vii läbi energeetiline puhastus.
  • Iga yoni muna varieerub pisut enda värvuses.
  • Yoni munas on väike auguke, millest võid harjutuste tegemise ajaks nt lõhnatu hambaniidi läbi panna.
  • Yoni muna on kristallist ning seega väga kergelt purunev. Hoia teda turvaliselt!
  • Yoni muna ei ole mõeldud terviseprobleemide lahendamiseks. Tervisega seonduvates küsimustes palun konsulteerige arstiga.
Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.

No fields found, please go to settings & save/reset fields