TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Roosast kvartsist kumer dildo

109.99

Laos

Kirjeldus

Roosast kvartsist kumer dildo on naturaalsest materjalist kehasõbralik intiimtoode naistele, mis on vaba petrokemikaalidest, kummist, liimidest, plastikust ja teistest keemilistest ainetest. Toode on mõeldud intiimseks kasutamiseks, et avada enda keha uuele tundlikkusele, ning yoni massaažideks, et vabastada yonis olevaid blokeeringuid.
Kumer dildo on ideaalne G-punkti stimuleerimiseks ning seda saab kasutada naine ise, kuid ka tema partner.

 

Roosa kvarts on üks tuntuimaid armastusekristalle, mis kannab endas pehmet ja hoidvat energiat, aktiveerides südametšakra ning mõjutades armastuse vastuvõtmist ning väljasaatmist. Eelkõige on roosa kvarts seotud enesearmastusega, mis on seega ideaalne poolvääriskivist dildo jaoks. Kuna enesearmastus loob fooni kõikideks meie suheteks, on see kivi tõeliseks toeks ning panuseks enese hoidmisse, enda ja lähedaste hindamisse ning vastastike suhete toimimisse.

 

Kasutusjuhend:
Enne esimest kasutamist on soovituslik dildo energeetiliselt puhastada. Seda võib teha voolava vee all, looduslikus veekogus, viiruki või mõne teise puhastava kristalliga, tehes samal ajal mõtteis taotlus puhastada kristall kõikidest ebavajalikest energiatest ning seadistada see teenima enda energeetilist ja orgasmilist teekonda. Kuna kristall on enda loomulikus olekus jahedapoolsem, võid enne kasutamist soojendada seda sooja vee all või käte vahel. Kasutamise ajal soojeneb dildo ka loomulikult kehasoojuse abil üles.

 

Puhasta dildo iga kord pärast kasutamist sooja vee ja nahasõbraliku seebiga. Aeg-ajalt vii läbi energeetiline puhastus.
  • Iga toode varieerub pisut enda värvuses.
  • Dildot tohib sisestada ainult yonisse.
  • Dildo on kristallist ning seega väga kergelt purunev. Hoia teda turvaliselt!
  • Dildo ei ole mõeldud terviseprobleemide lahendamiseks. Tervisega seonduvates küsimustes palun konsulteerige arstiga.
Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.

No fields found, please go to settings & save/reset fields