TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Seksuaalne magneetilisus

Üks põhjuseid, miks ma alustasin enda ettevõtmisega, oli soov anda naistele teadmised ja vahendid, et enda erootilisi ja sensuaalseid piire selgemalt tajuda ja enda seksuaalsusest teadlikumaks saada. Seksuaalsus on midagi, mis jätkuvalt kuulub pigem tabuteemade hulka, ometi mõjutab seksuaalenergia meie vitaalsust ja magneetilisust, meie elujõudu ning on seetõttu väga oluline teema, mida mõista ja millega tegeleda. Mitte teadvustades, surudes alla või jättes täiesti kõrvale teatud olulised komponendid meile omasest seksuaalenergiast, ei ole me enda täies potentsiaalis, et särada ja luua sellist elu nagu soovime. Seksuaalenergia on puhas loovenergia ning seksuaalselt naudingulises energias on palju kergem manifesteerida enda ellu soovitud inimesi, olukordi, vahendeid.

Mida siis teha, et tõsta enda seksuaalenergiat? Mõned lihtsad, aga olulised meetodid:

  • Õpi nautima väikeseid asju läbi enda sensuaalsete aistingute teravdamise. Süües imemaitsvat saiakest või juues päeva esimesed lonksud kohvi, tunne, kuidas maitsed su suus sulavad ja lõhnad su meeli paitavad. Naudi täiega neid sensatsioone, luba endal mõnust mõmiseda.
  • Suurenda enda keha tundlikkust. See läheb veidi kokku eelmise punktiga, aga on füüsilisem. Praktiseeri enda õrnalt silitamist mitmed korrad päevas. Tunne, millised kohad rohkem sensatsioone tekitavad, sind rohkem kohale toovad ja panevad sind enda nahas mõnusamal tundma. Yoni tundlikkuse suurendamiseks praktiseeri yoni muna harjutusi või tee niisama Kegeli harjutusi.
  • Koge orgasme või alusta blokeeringute vabastamisega, et neid kogeda. Orgasmid, ja eriti eri sorti orgasmid, on olulised, et olla terve ja särav. Ilmselt teavad paljud, mida tähendab orgasmijärgne meeleseisund ja rahulolu tunne nii kehaliselt kui vaimselt. Absoluutselt iga naine on võimeline kogema orgasme, seega, kui täna on see sinu jaoks keeruline, tuleks sellega tegeleda. Mõned variandid selleks on suurendada kehalist tundlikkust (vt ka eelmine punkt); käia regulaarselt yoni massaaži terapeudi juures, et vabaneda yonisse kogunenud blokeeringutest; viia läbi energiatöö lapsepõlve ja hilisemate -traumade lahustamiseks – kui kogetud on seksuaalset häbistamist, “vahelejäämisi” enda puudutamisega jms, võivad orgasme pärssida psühhosomaatilised tegurid. Esimene samm lahenduseks on probleemi teadvustamine, seejärel juurpõhjuse tuvastamine ja sealt edasi tekkinud takistuste eemaldamine. Tänapäeval on palju terapeute, kellelt nende muredega abi saab.
  • Tantsi. Kas kodus või trennis. Tants aitab kehaga luua kontakti. Tantsuga on võimalik minna ka teatud transiseisundisse, et enda meeled panna puhkama ning lasta end energiatel kanda. Lisaks toodab tantsimine nagu igasugune keha liigutamine heaoluhormoone.
  • Tegele millegi loovaga, mis tekitab sinus rahulolu ja meelelist naudingut. Olgu selleks käsitöö, luuletuste kirjutamine või kodu ehtimine ja õhtusöögilaua kaunis sättimine. Seksuaalses plaanis loovenergia kõige selgem väljendus on naise rasestumine ja emaüsas lapse kasvatamine, kuid iga tegevus, kus rakendame enda kreatiivsust ja loome midagi uut, tõstab meie seksuaalenergiat.
  • Ole rohkem looduses. Looduse energiatel on imeline võime toetada meid endaga parema ühenduse saamiseks, puhastada meid meile mittekuuluvatest energiatest, maandada meid ja tuua meid kohale käesolevasse momenti. Laetuna loodusenergiatest on palju kergem saada ühendust enda südame ja kehaga.
  • Toitu teadlikult. Vaid siis, kui kuulata enda keha ja pakkuda talle just neid toite, mis temale sobivad, olgu selleks toortoit või liharoad, saab keha funktsioneerida kõige paremini ning selguses ja kerguses luua magneetilist reaalsust. Raske toit või selline toit, mis enda organismile ei sobi, tekitab kehas nii füüsilisel kui energeetilisel tasandil raskustunde, mis ei lase energiatel vabalt voolata ega end enda nahas kõige paremini tunda.
Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.

No fields found, please go to settings & save/reset fields